Dream-City
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dream-City

Vrei sa faci parte dintr-un oras visator?Daca da, atunci te invitam sa participi si tu la distractie!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Heya everyone!

In jos 
AutorMesaj
Yume
Admin
Yume


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 29
Localizare : in my bloody world

Heya everyone! Empty
MesajSubiect: Heya everyone!   Heya everyone! Icon_minitimeLun Iun 08, 2009 12:34 pm

Heya..numele meu e secret..etto..cei care vor sa-l afle o vor face pe mess..sau chiar prin pm..am 14 ani..fiind nascuta pe 27.04.1995 si sunt zodia taur..asa ca aveti grija sa nu va impung : )) well..ce sa mai zic.sunt din Aiud..boring city ~~"..imi plac multe anime'uri cum ar fi : Bleach, rosario+vampire, death note, blood+, naruto, gravitation, paradise kiss, FMP, FMA, Jigoku Shoujo, kaleido star...etc (nu mai im vin altele in minte pe moment ^^")
Asa muzica pe care o ascult:
-J-rock
-Rock
-Pop(rar ^^)
-Hip-hop...
Trupe: hm..Good Charlotte, Linkin Park, Simple Plan, An Cafe, The gazzete etc..
Filme: imi plac cele horror..dar si comediile...imi place sa rad...
Carti: nu prea citesc..prefer sa fac altceva..sau mai citesc fic-uri
Ce imi place sa fac: sa desenez...sa ma dau cu rolele, cu bicicleta,cu skateu'...sa pictez icoane...sa navighez pe net...sa ascult muzica, sa ies cu prietenii..sa fac pe nebuna : ))
Cateva lucruri despre mine: Sum o fire prietenoasa, amabila, sufletista, de incredere,nebuna, zapacita, impulsiva...desi am invatat sa ma mai calmez..cred...oricum prefer in ultimu' timp sa nu ma mai arat^^...Sunt desteapta..desi urasc scoala am note bune si merg la olimpiadeT^T nu prea imi plac...oricum daca as avea puteri i-as da FOCCCC!!!
Imi ajut prietenii la nevoie...pot fi o prietena, dar si o dusmanca pe cinste. Cand ma enervez ar fi bine sa nu-mi stea nimeni in cale..*si asta nu o zis-o je...ci prietenii care ma cunosc si care m-o vazut nervoasa...^^*
Now..i hate: sa fiu mintita...sa se profite de mine, dar de obicei imi dau seama mai devreme sau mai tarziu^^", sa fiu copiata. Nu-mi plac prieteni falsi..prefer unul singur, dar adevarat...
Cam atat despre mine...daca mai aveti intrebari nu ezitati sa puneti...
Fiecare user isi va deschide un topic cu prezentarea lui.
Sus In jos
http://anime4ever.wikiforum.ro
 
Heya everyone!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dream-City :: Administrare :: Welcome-
Mergi direct la: